Specificaties
| Artikelnummer | 95592 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Polyester & metaal |
| Bijzonderheden | Niet in direct zonlicht plaatsen |
| Breedte | 67 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Zitdiepte | 53 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Eleonora |
| Diepte | 92 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Fauteuil Marcus met voetenbank- licht grijs Baquer
479,- Oorspronkelijke prijs was: 479,-.249,99Huidige prijs is: 249,99.
-48%
In nabestelling
Te bezichtigen in
Ja, dit artikel is aanwezig in onze Concept Store
Specificaties
| Artikelnummer | 95592 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Polyester & metaal |
| Bijzonderheden | Niet in direct zonlicht plaatsen |
| Breedte | 67 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Zitdiepte | 53 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Eleonora |
| Diepte | 92 cm |







































