Home Cyber Monday Eettafel Nano Teak – 180 cm
Specificaties
| Artikelnummer | NA 0020 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Recycled Salhout met metalen frame |
| Bijzonderheden | Afstand tussen de poten: 110-122 cm (lengte) Let op: De poten staan schuin, daarom is er onderaan meer ruimte tussen de poten dan bovenaan bij het blad. |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 56,77/34,72 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Eettafel Nano Teak – 180 cm
919,- Oorspronkelijke prijs was: 919,-.775,-Huidige prijs is: 775,-.
Specificaties
| Artikelnummer | NA 0020 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Recycled Salhout met metalen frame |
| Bijzonderheden | Afstand tussen de poten: 110-122 cm (lengte) Let op: De poten staan schuin, daarom is er onderaan meer ruimte tussen de poten dan bovenaan bij het blad. |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 56,77/34,72 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





