Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211828 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahouten blad met ijzeren onderstel |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 126 |
| Vorm | Overige vormen |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Eettafel Cavo Acaciahout 230 x 100cm – Bruin
1.852,-
In nabestelling
(verwacht 18/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211828 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahouten blad met ijzeren onderstel |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 126 |
| Vorm | Overige vormen |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |







