Home Cyber Monday Eettafel Belvedere Mangohout 220 cm
Specificaties
| Artikelnummer | NL 0071 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Massief geborsteld mangohouten blad en brass kleurig onderstel |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 62.84 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eettafel Belvedere Mangohout 220 cm
849,- Oorspronkelijke prijs was: 849,-.615,-Huidige prijs is: 615,-.
-28%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NL 0071 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Massief geborsteld mangohouten blad en brass kleurig onderstel |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 62.84 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |




