Productomschrijving
Eleonora Eettafel Alexander Sheesham hout – 280cm
Collectie Alexander
Alexander collectie van Eleonora, vervaardigd uit het prachtige sheesham hout. Deze meubelen stralen warmte en karakter uit, en voegen een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan elk interieur.
Eleonora Eettafel Alexander Sheesham hout – 280cm kopen?
Bestel de Eettafel Alexander online en ontvang de Eettafel Alexander dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95923 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Sheesham hout |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |
Eettafel Alexander Sheesham hout – 170cm (showmodel)
899,- Oorspronkelijke prijs was: 899,-.399,-Huidige prijs is: 399,-.
Productomschrijving
Eleonora Eettafel Alexander Sheesham hout – 280cm
Collectie Alexander
Alexander collectie van Eleonora, vervaardigd uit het prachtige sheesham hout. Deze meubelen stralen warmte en karakter uit, en voegen een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan elk interieur.
Eleonora Eettafel Alexander Sheesham hout – 280cm kopen?
Bestel de Eettafel Alexander online en ontvang de Eettafel Alexander dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95923 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Sheesham hout |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |




