Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoelen Sedia – Natural
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260146 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Materiaal | metaal en stof |
| Bijzonderheden | Maximum draagvermogen is 130 kg. Stofnaam Luce |
| Hoogte | 60 cm |
| Zitdiepte | 81,5 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 50 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Eetkamerstoelen Sedia – Natural
149,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260146 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Materiaal | metaal en stof |
| Bijzonderheden | Maximum draagvermogen is 130 kg. Stofnaam Luce |
| Hoogte | 60 cm |
| Zitdiepte | 81,5 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 50 cm |












