Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Rib Rock zand – Set van 2
Productomschrijving
Loft24 Armstoel Rib – Set van 2 in Rock zand
Stijlvolle en comfortabele armstoel met ribstructuur, bekleed in zachte Rock-stof in zandkleur. De ergonomische zitting met licht gebogen rug en armleuningen biedt prettig zitcomfort, terwijl het stevige onderstel met slanke poten zorgt voor stabiliteit en een moderne uitstraling. Perfect als eetkamerstoel of extra zitplaats in de woonkamer.
Loft24 Armstoel Rib bestellen? Bestel de set van 2 online en ontvang de stoelen snel bij u thuis. Kom langs in ons experience center om ze in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 4527/54R |
|---|---|
| Kleur | Zand, Rock zand |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Houten poten, Ribstof (geribbelde stof) bekleding, Verpakt per 2 |
| Bijzonderheden | Bekleding: Rock stof – Zandkleur, Verpakt per 2 stuks |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Hoogte armleuning | 1 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 59 cm |
Eetkamerstoel Rib Rock zand – Set van 2
89,95
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Loft24 Armstoel Rib – Set van 2 in Rock zand
Stijlvolle en comfortabele armstoel met ribstructuur, bekleed in zachte Rock-stof in zandkleur. De ergonomische zitting met licht gebogen rug en armleuningen biedt prettig zitcomfort, terwijl het stevige onderstel met slanke poten zorgt voor stabiliteit en een moderne uitstraling. Perfect als eetkamerstoel of extra zitplaats in de woonkamer.
Loft24 Armstoel Rib bestellen? Bestel de set van 2 online en ontvang de stoelen snel bij u thuis. Kom langs in ons experience center om ze in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 4527/54R |
|---|---|
| Kleur | Zand, Rock zand |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Houten poten, Ribstof (geribbelde stof) bekleding, Verpakt per 2 |
| Bijzonderheden | Bekleding: Rock stof – Zandkleur, Verpakt per 2 stuks |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Hoogte armleuning | 1 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 59 cm |







