Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Rayven – Lichtbruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96476 |
|---|---|
| Kleur | Lichtbruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Essenhout & stof |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 56 cm |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerstoel Rayven – Lichtbruin
259,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96476 |
|---|---|
| Kleur | Lichtbruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Essenhout & stof |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 56 cm |



















