Home Merken By-Boo By-Boo Eetkamerstoelen Eetkamerstoel Nook – Groen
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260002 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, foam & polyester |
| Bijzonderheden | Maximum carrying 159 KG, Stofnaam Blim |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 88 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 67 cm |
| Type fitting | 8721274905878 |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Eetkamerstoel Nook – Groen
499,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260002 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, foam & polyester |
| Bijzonderheden | Maximum carrying 159 KG, Stofnaam Blim |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 88 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 67 cm |
| Type fitting | 8721274905878 |













