Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Lorain Met wieltjes Greige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Stoel Lorain met wieltjes in greige dalia combineert zachte tinten met praktische wieltjes en een elegant silhouet voor een verfijnde, veelzijdige look.
Specificaties
| Artikelnummer | 213317 |
|---|---|
| Kleur | Greige |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerstoel Lorain Met wieltjes Greige
418,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Stoel Lorain met wieltjes in greige dalia combineert zachte tinten met praktische wieltjes en een elegant silhouet voor een verfijnde, veelzijdige look.
Specificaties
| Artikelnummer | 213317 |
|---|---|
| Kleur | Greige |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad








