Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Lorain Met wieltjes Graffic stof Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Stoel Lorain met wieltjes in beige graffic biedt comfort en flexibiliteit in één stijlvol design – ideaal voor aan de eettafel of thuiswerkplek.
Specificaties
| Artikelnummer | 213315 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerstoel Lorain Met wieltjes Graffic stof Beige
418,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Stoel Lorain met wieltjes in beige graffic biedt comfort en flexibiliteit in één stijlvol design – ideaal voor aan de eettafel of thuiswerkplek.
Specificaties
| Artikelnummer | 213315 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |









