Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Lana Graffic stof Beige (Set van 2 stuks)
Productomschrijving
Eetkamerstoel Lana in de nieuwe stof beige graffic combineert elegantie met comfort. Het strakke ontwerp en de zachte bekleding maken deze stoel perfect voor zowel moderne als klassieke interieurs. De stevige poten zorgen voor stabiliteit, terwijl de hoogwaardige stof bijdraagt aan een luxe uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 213354 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Lengte | 48 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 48 cm |
Eetkamerstoel Lana Graffic stof Beige (Set van 2 stuks)
628,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Eetkamerstoel Lana in de nieuwe stof beige graffic combineert elegantie met comfort. Het strakke ontwerp en de zachte bekleding maken deze stoel perfect voor zowel moderne als klassieke interieurs. De stevige poten zorgen voor stabiliteit, terwijl de hoogwaardige stof bijdraagt aan een luxe uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 213354 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Lengte | 48 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 48 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen














