Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Eetkamerstoelen zonder armleuning Eetkamerstoel Basker Linear stof Naturel (set van 2 stuks)
Productomschrijving
Eetkamerstoel Basker in natural linear heeft hetzelfde beukenhouten frame en een minimalistisch silhouet. Een stijlvolle en comfortabele set van twee voor moderne eetruimtes.
Specificaties
| Kleur | natural linear |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59 cm |
Eetkamerstoel Basker Linear stof Naturel (set van 2 stuks)
536,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Eetkamerstoel Basker in natural linear heeft hetzelfde beukenhouten frame en een minimalistisch silhouet. Een stijlvolle en comfortabele set van twee voor moderne eetruimtes.
Specificaties
| Kleur | natural linear |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59 cm |











