Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Eetkamerstoelen zonder armleuning Eetkamerstoel Basker Geo stof Naturel(Set van 2 stuks)
Productomschrijving
Eetkamerstoel Basker heeft zachte rondingen en een stevig beukenhouten frame. Bekleed met natural geo-stof en verkocht per set van twee. Een verfijnd ontwerp met een lichte uitstraling.
Specificaties
| Kleur | natural geo |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59 cm |
Eetkamerstoel Basker Geo stof Naturel(Set van 2 stuks)
536,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Eetkamerstoel Basker heeft zachte rondingen en een stevig beukenhouten frame. Bekleed met natural geo-stof en verkocht per set van twee. Een verfijnd ontwerp met een lichte uitstraling.
Specificaties
| Kleur | natural geo |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad











