Home Zitmeubels Banken Alle Banken Eetkamerbank Raster Hoven stof, kleur Zand/Bruin (links)
Productomschrijving
Hoekbank Raster Links is uitgevoerd met een Hoven gestoffeerde zitting en rugleuning met decoratieve stiknaden in rasterpatroon. Hoven is een grof geweven chenillestof met een zachte structuur. De bank staat op poten van gepoedercoat staal in bronze kleur. Het ontwerp is strak en eigentijds, passend bij moderne eettafels. Deze variant heeft een linkerhoek; raadpleeg hiervoor goed de productfoto’s. Deze hoekbank maakt deel uit van de Raster‑serie, waarin ook een rechter variant en een bijpassende armstoel verkrijgbaar zijn.
Specificaties
| Artikelnummer | 4941/54HB |
|---|---|
| Kleur | Zand/Bruin |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Hoven gestoffeerde zitting en rugleuning en poten van gepoedercoat staal in bronzen kleur |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 150 cm |
Eetkamerbank Raster Hoven stof, kleur Zand/Bruin (links)
1.099,-
Productomschrijving
Hoekbank Raster Links is uitgevoerd met een Hoven gestoffeerde zitting en rugleuning met decoratieve stiknaden in rasterpatroon. Hoven is een grof geweven chenillestof met een zachte structuur. De bank staat op poten van gepoedercoat staal in bronze kleur. Het ontwerp is strak en eigentijds, passend bij moderne eettafels. Deze variant heeft een linkerhoek; raadpleeg hiervoor goed de productfoto’s. Deze hoekbank maakt deel uit van de Raster‑serie, waarin ook een rechter variant en een bijpassende armstoel verkrijgbaar zijn.
Specificaties
| Artikelnummer | 4941/54HB |
|---|---|
| Kleur | Zand/Bruin |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Hoven gestoffeerde zitting en rugleuning en poten van gepoedercoat staal in bronzen kleur |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 150 cm |








