Home Zitmeubels Banken Alle banken Eetkamerbank Pull / Hoven – Zand
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerbank Pull / Hoven – Zand
De stijlvolle eetkamerbank Pull is gestoffeerd in zachte Hoven stof in zandkleur. Dankzij de comfortabele vulling en het tijdloze ontwerp biedt deze bank extra zitplek en past hij moeiteloos bij diverse eettafels en interieurstijlen. De subtiele lijnen zorgen voor een moderne, toch warme uitstraling.
Loft24 Eetkamerbank Pull bestellen?
Bestel de Loft24 eetkamerbank Pull online en ontvang de bank binnen enkele werkdagen bij je thuis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4964/54H |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand, Hoven zand |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Houten onderstel, Stoffen bekleding (Hoven stof) |
| Bijzonderheden | Gestoffeerd met Hoven stof – kleur: zand |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 53 cm |
Eetkamerbank Pull / Hoven – Zand
549,-
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerbank Pull / Hoven – Zand
De stijlvolle eetkamerbank Pull is gestoffeerd in zachte Hoven stof in zandkleur. Dankzij de comfortabele vulling en het tijdloze ontwerp biedt deze bank extra zitplek en past hij moeiteloos bij diverse eettafels en interieurstijlen. De subtiele lijnen zorgen voor een moderne, toch warme uitstraling.
Loft24 Eetkamerbank Pull bestellen?
Bestel de Loft24 eetkamerbank Pull online en ontvang de bank binnen enkele werkdagen bij je thuis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4964/54H |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand, Hoven zand |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Houten onderstel, Stoffen bekleding (Hoven stof) |
| Bijzonderheden | Gestoffeerd met Hoven stof – kleur: zand |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 53 cm |






