Home Merken Urban Sofa Eetkamerbank Nice – zelf samenstellen
Productomschrijving
URBAN SOFA Eetkamerbank Nice – zelf samenstellen
Heerlijk zitten
Comfortabel
Tijdloos
Heerlijk zitcomfort en een schitterende uitstraling. De Nice eetkamerbank past naadloos binnen zowel een modern als een landelijke inrichting.
Verkrijgbaar in 3 maten 130, 160 en 190 cm breed
Eetkamerbank Nice van Urban Sofa heeft de volgende opties:
- Diverse stofgroepen o.a. leder
- Diverse kleuren
- Leverbaar in verschillende kleuren poot
- Keuze uit diverse handgrepen
- Nog veel meer opties
Kom langs in onze winkel voor deskundig advies!
✓ deskundige medewerkers staan voor je klaar om je te adviseren
✓ Keuze uit 200 stofgroepen
✓ Kies je eigen kleur
✓ Bestel eenvoudig online of in onze winkel
✓ Gratis bezorging
✓ Koffie staat klaar
Specificaties
| Artikelnummer | US0066 |
|---|---|
| Merk | Urban Sofa |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Breedte | 130 cm, 160 cm, 190 cm |
| Diepte | 71 cm |
| Materiaal onderstel | Gestoffeerd met binnenkant massief hout |
| Materiaal zitting | Zelf samenstellen |
| Filter kleur | Zelf samenstellen |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Eetkamerbank Nice – zelf samenstellen
Vanaf €449,- Vraag een offerte op!
- GRATIS BEZORGING
- VRAAG VRIJBLIJVEND EEN OFFERTE AAN
- BETAAL IN 3 TERMIJNEN MET 0% RENTE
- 2 JAAR CBW GARANTIE
Productomschrijving
URBAN SOFA Eetkamerbank Nice – zelf samenstellen
Heerlijk zitten
Comfortabel
Tijdloos
Heerlijk zitcomfort en een schitterende uitstraling. De Nice eetkamerbank past naadloos binnen zowel een modern als een landelijke inrichting.
Verkrijgbaar in 3 maten 130, 160 en 190 cm breed
Eetkamerbank Nice van Urban Sofa heeft de volgende opties:
- Diverse stofgroepen o.a. leder
- Diverse kleuren
- Leverbaar in verschillende kleuren poot
- Keuze uit diverse handgrepen
- Nog veel meer opties
Kom langs in onze winkel voor deskundig advies!
✓ deskundige medewerkers staan voor je klaar om je te adviseren
✓ Keuze uit 200 stofgroepen
✓ Kies je eigen kleur
✓ Bestel eenvoudig online of in onze winkel
✓ Gratis bezorging
✓ Koffie staat klaar
Specificaties
| Artikelnummer | US0066 |
|---|---|
| Merk | Urban Sofa |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Breedte | 130 cm, 160 cm, 190 cm |
| Diepte | 71 cm |
| Materiaal onderstel | Gestoffeerd met binnenkant massief hout |
| Materiaal zitting | Zelf samenstellen |
| Filter kleur | Zelf samenstellen |







