Home Zitmeubels Banken Alle Banken Eetkamerbank Cupid – Moca
Productomschrijving
Een stijlvolle bank die comfort en praktische opbergruimte combineert. Ideaal aan het voeteneinde van een bed of in een hal. Het ontwerp voegt warmte en structuur toe aan het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215523 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 49 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Zitdiepte | 49 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 49 cm |
Eetkamerbank Cupid – Moca
479,-
Productomschrijving
Een stijlvolle bank die comfort en praktische opbergruimte combineert. Ideaal aan het voeteneinde van een bed of in een hal. Het ontwerp voegt warmte en structuur toe aan het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215523 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 49 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Zitdiepte | 49 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 49 cm |










