Home Zitmeubels Banken Eetkamerbanken Eetkamerbank Cupid – Beige
Productomschrijving
Een elegante bank die zowel zitcomfort als opbergruimte biedt. Perfect voor een slaapkamer, hal of loungehoek. Het ontwerp creëert een rustige en uitnodigende sfeer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | beige angora |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 49,0 cm |
| Hoogte | 150,0 cm |
| Zithoogte | 47,0 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Diepte | 49,0 cm |
Eetkamerbank Cupid – Beige
479,-
Productomschrijving
Een elegante bank die zowel zitcomfort als opbergruimte biedt. Perfect voor een slaapkamer, hal of loungehoek. Het ontwerp creëert een rustige en uitnodigende sfeer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | beige angora |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 49,0 cm |
| Hoogte | 150,0 cm |
| Zithoogte | 47,0 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Diepte | 49,0 cm |









