Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Dressoirs Dressoir Windsor Walnut
Productomschrijving
Een stijlvol dressoir dat opbergruimte combineert met een elegante uitstraling. Ideaal voor het opbergen van servies, glaswerk of andere accessoires. Tegelijk vormt het een decoratief element in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215564 |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Dressoir Windsor Walnut
1.491,-
Productomschrijving
Een stijlvol dressoir dat opbergruimte combineert met een elegante uitstraling. Ideaal voor het opbergen van servies, glaswerk of andere accessoires. Tegelijk vormt het een decoratief element in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215564 |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |












