Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Dressoir Willox in bruin met 4 deuren is robuust en praktisch met een warme uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214293 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Eiken, linnen, Multiplex |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Dressoir Willox Linnen en eiken 180cm
2.478,-
In nabestelling
(verwacht 22/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Dressoir Willox in bruin met 4 deuren is robuust en praktisch met een warme uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214293 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Eiken, linnen, Multiplex |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |















