Productomschrijving
Een sideboard met een rustige en verfijnde uitstraling. De Tivoli collectie onderscheidt zich door subtiel gefreesde details die het ontwerp extra diepte geven. De strakke belijning zorgt voor een tijdloos silhouet dat zich moeiteloos laat combineren binnen uiteenlopende interieurstijlen. Een functioneel meubel met duidelijke aandacht voor afwerking en detail.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Keramiek, MDF, Stof, Multiplex |
| Lengte | 119,0 cm |
| Breedte | 119,0 cm |
| Hoogte | 80,0 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Diepte | 45,0 cm |
Dressoir Tivoli wit
1.499,-
Productomschrijving
Een sideboard met een rustige en verfijnde uitstraling. De Tivoli collectie onderscheidt zich door subtiel gefreesde details die het ontwerp extra diepte geven. De strakke belijning zorgt voor een tijdloos silhouet dat zich moeiteloos laat combineren binnen uiteenlopende interieurstijlen. Een functioneel meubel met duidelijke aandacht voor afwerking en detail.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Keramiek, MDF, Stof, Multiplex |
| Lengte | 119,0 cm |
| Breedte | 119,0 cm |
| Hoogte | 80,0 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Diepte | 45,0 cm |








