Home Merken Tower Living Tower Living Dressoirs Dressoir Padua Mangohout 200 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | VA 0010 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Massief mangohout afgewerkt in bruin/grijze kleur en gun metalen onderstel |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 45 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Dressoir Padua Mangohout 200 cm
1.169,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | VA 0010 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Massief mangohout afgewerkt in bruin/grijze kleur en gun metalen onderstel |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 45 cm |






