Productomschrijving
Een ruim vormgegeven sideboard dat functionaliteit en uitstraling combineert. Binnen de Langford collectie zorgt het ceramic travertine blad samen met het zorgvuldig ontworpen onderstel voor een hoogwaardige en evenwichtige uitstraling. De indeling met meerdere deuren biedt praktische opbergruimte zonder het rustige ontwerp te doorbreken. Een stijlvol meubel voor woon- of projectomgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216147 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Dressoir Langford Keramiek – Bruin (4 deuren)
1.262,-
Productomschrijving
Een ruim vormgegeven sideboard dat functionaliteit en uitstraling combineert. Binnen de Langford collectie zorgt het ceramic travertine blad samen met het zorgvuldig ontworpen onderstel voor een hoogwaardige en evenwichtige uitstraling. De indeling met meerdere deuren biedt praktische opbergruimte zonder het rustige ontwerp te doorbreken. Een stijlvol meubel voor woon- of projectomgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216147 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |









