Home Merken Tower Living Tower Living Dressoirs Dressoir Corona Teak 220 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | JN 0227 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | licht geschuurd, Onbehandeld massief teakhout |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 78 kg |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 45 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Dressoir Corona Teak 220 cm
899,-
In nabestelling
(verwacht 11/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | JN 0227 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | licht geschuurd, Onbehandeld massief teakhout |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 78 kg |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 45 cm |





