Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Dressoir Claremont heeft een strak marmeren blad en vier gesloten compartimenten. Een solide en verfijnd meubel dat zowel stijl als praktisch opbergen biedt.
Specificaties
| Artikelnummer | 214131 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Metaal, Eiken, Eiken fineer, Multiplex, Travertine |
| Lengte | 46 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 136 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 46 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Dressoir Claremont Eiken en travertin 225cm
2.591,-
In nabestelling
(verwacht 29/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Dressoir Claremont heeft een strak marmeren blad en vier gesloten compartimenten. Een solide en verfijnd meubel dat zowel stijl als praktisch opbergen biedt.
Specificaties
| Artikelnummer | 214131 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Metaal, Eiken, Eiken fineer, Multiplex, Travertine |
| Lengte | 46 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 136 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 46 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeKabinetkast Industrieel Metaal – Zwart1.199,-Niet op voorraad











