Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Rochenne Op wielen Beige
Productomschrijving
De Draaistoel Rochenne combineert comfort en functionaliteit in een elegant design. Met wieltjes voor optimale flexibiliteit en verkrijgbaar in twee prachtige stoffen, Lovely Cream en Trendy Nature, past deze fauteuil moeiteloos in verschillende interieurs. Het draaibare ontwerp maakt de Rochenne ideaal voor zowel werk- als ontspanningsruimtes, terwijl de hoogwaardige bekleding zorgt voor een luxe uitstraling en langdurig zitcomfort.
Specificaties
| Artikelnummer | 213323 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | IJzer, Kunststof, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zithoogte | 56 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |
Draaibare Eetkamerstoel Rochenne Op wielen Beige
460,-
Productomschrijving
De Draaistoel Rochenne combineert comfort en functionaliteit in een elegant design. Met wieltjes voor optimale flexibiliteit en verkrijgbaar in twee prachtige stoffen, Lovely Cream en Trendy Nature, past deze fauteuil moeiteloos in verschillende interieurs. Het draaibare ontwerp maakt de Rochenne ideaal voor zowel werk- als ontspanningsruimtes, terwijl de hoogwaardige bekleding zorgt voor een luxe uitstraling en langdurig zitcomfort.
Specificaties
| Artikelnummer | 213323 |
|---|---|
| Kleur | Beige graffic |
| Materiaal | IJzer, Kunststof, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zithoogte | 56 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |














