Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Outdoor Eetkamerstoel Mason – Beige
Productomschrijving
Dining chair Mason in beige alpine combineert een draaibare aluminium basis met 1200 uur UV-bestendige, solution-dyed outdoorstof. De high-density foam vulling met waterproof inner cover en quick-dry systeem zorgt voor luxe comfort, zelfs na regen. Een hotel-chique stoel voor stijlvol buiten dineren. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214250 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, Pu Foam |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 65 cm |
Draaibare Outdoor Eetkamerstoel Mason – Beige
769,-
Productomschrijving
Dining chair Mason in beige alpine combineert een draaibare aluminium basis met 1200 uur UV-bestendige, solution-dyed outdoorstof. De high-density foam vulling met waterproof inner cover en quick-dry systeem zorgt voor luxe comfort, zelfs na regen. Een hotel-chique stoel voor stijlvol buiten dineren. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214250 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, Pu Foam |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 65 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen









