Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Quiriro Bouclé Crème
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Eetkamerstoel Quiriro in biscotti combineert een zachte, gebogen vorm met een volledig gestoffeerde basis. De subtiele draaifunctie voegt comfort toe aan dit verfijnde stuk. Ook verkrijgbaar in mocca linear.
Specificaties
| Artikelnummer | 214145 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Quiriro Bouclé Crème
376,-
In nabestelling
(verwacht 01/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Eetkamerstoel Quiriro in biscotti combineert een zachte, gebogen vorm met een volledig gestoffeerde basis. De subtiele draaifunctie voegt comfort toe aan dit verfijnde stuk. Ook verkrijgbaar in mocca linear.
Specificaties
| Artikelnummer | 214145 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |











