Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Milly Graffic kleur Moss
Specificaties
| Artikelnummer | 213278 |
|---|---|
| Kleur | Moss Graffic |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Stoffen graphic bekleding (100% polyester) en metalen onderstel |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 13,5 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Milly Graffic kleur Moss
355,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Ja, dit artikel is aanwezig in onze Concept Store
Specificaties
| Artikelnummer | 213278 |
|---|---|
| Kleur | Moss Graffic |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Stoffen graphic bekleding (100% polyester) en metalen onderstel |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 13,5 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |










