Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Livia Bouclé en eikenhout – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96467 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Stof, foam & eiken hout |
| Bijzonderheden | Draaibaar 180 graden |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 63 cm |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Livia Bouclé en eikenhout – Taupe
289,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96467 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Stof, foam & eiken hout |
| Bijzonderheden | Draaibaar 180 graden |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 63 cm |


















