Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Jayson – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96462 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stof, foam & metaal |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 64 cm |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Jayson – Taupe
179,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96462 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stof, foam & metaal |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 64 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad














