Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Isola – Charcoal
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0401 |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met Haga stof en metalen onderstel |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zithoogte | 52 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 63 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Isola – Charcoal
169,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
In nabestelling
(verwacht 19/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0401 |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met Haga stof en metalen onderstel |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zithoogte | 52 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 63 cm |





