Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Hailey Bouclé – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96456 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stof, foam & metaal |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 60 cm |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Hailey Bouclé – Beige
219,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96456 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stof, foam & metaal |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 60 cm |

























