Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Draaibare eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Dinan – – Bruin
Productomschrijving
Een eetkamerstoel met een warme en eigentijdse uitstraling. De brown labyrinth bekleding geeft het ontwerp karakter en diepte. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel woon- als projectomgevingen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brown labyrinth |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 68,5 cm |
| Hoogte | 80,5 cm |
| Zitdiepte | 47,5 cm |
| Zithoogte | 50,5 cm |
| Hoogte armleuning | 74,0 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 67,0 cm |
Draaibare Eetkamerstoel Dinan – – Bruin
399,-
Productomschrijving
Een eetkamerstoel met een warme en eigentijdse uitstraling. De brown labyrinth bekleding geeft het ontwerp karakter en diepte. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel woon- als projectomgevingen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brown labyrinth |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 68,5 cm |
| Hoogte | 80,5 cm |
| Zitdiepte | 47,5 cm |
| Zithoogte | 50,5 cm |
| Hoogte armleuning | 74,0 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 67,0 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen









