Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Draaibare Barstoel Beverly natural fancy
Productomschrijving
Een barstoel die comfort en design moeiteloos samenbrengt. Perfect voor een bar of hoge tafel in de keuken. Het elegante silhouet zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215693 |
|---|---|
| Kleur | natural fancy |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 108 cm |
| Zithoogte | 82 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
Draaibare Barstoel Beverly natural fancy
399,-
Productomschrijving
Een barstoel die comfort en design moeiteloos samenbrengt. Perfect voor een bar of hoge tafel in de keuken. Het elegante silhouet zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215693 |
|---|---|
| Kleur | natural fancy |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 108 cm |
| Zithoogte | 82 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |










