Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Draaibare Barkruk Caldes Geweven stof (zithoogte 68cm) – Off white
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | DZ 0065 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Geweven stoffen bekleding en zwart gezandstraald metalen onderstel – 180° draaibaar |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 96,5 cm |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Zithoogte | 68 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 57,5 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Barkruk Caldes Geweven stof (zithoogte 68cm) – Off white
219,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | DZ 0065 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Geweven stoffen bekleding en zwart gezandstraald metalen onderstel – 180° draaibaar |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 96,5 cm |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Zithoogte | 68 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 57,5 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen







