Home Accessoires Keukengerei Dienblad Marlow – Bronze
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Dit dienblad in antiek messing geeft een luxe basis voor glazen, kaarsen of kleine decoratie. De warme glans zorgt voor een rijke uitstraling zonder druk te worden. Mooi voor dagelijks gebruik, maar ook perfect tijdens diners of borrelmomenten.
Specificaties
| Artikelnummer | 215622 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Dienblad Marlow – Bronze
103,-
In nabestelling
(verwacht 08/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Dit dienblad in antiek messing geeft een luxe basis voor glazen, kaarsen of kleine decoratie. De warme glans zorgt voor een rijke uitstraling zonder druk te worden. Mooi voor dagelijks gebruik, maar ook perfect tijdens diners of borrelmomenten.
Specificaties
| Artikelnummer | 215622 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen





