Home Accessoires Keukengerei Dienblad Cindy natural large
Productomschrijving
Dit langwerpige dienblad is ideaal om een tafelsetting of barhoek stijlvol te organiseren. De natuurlijke look past moeiteloos bij warme houttinten en zachte stoffen. Gebruik het voor glazen en accessoires, of style het met kaarsen en decoratieve items.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215888 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 20 cm |
Dienblad Cindy natural large
84,-
Productomschrijving
Dit langwerpige dienblad is ideaal om een tafelsetting of barhoek stijlvol te organiseren. De natuurlijke look past moeiteloos bij warme houttinten en zachte stoffen. Gebruik het voor glazen en accessoires, of style het met kaarsen en decoratieve items.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215888 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 20 cm |







