Home Tafels Eettafels Bruine eettafels Deens Ovale Eettafel Tycho Mangohout 260 x 110 cm – Naturel
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96550 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 260 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 79,35 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Deens Ovale Eettafel Tycho Mangohout 260 x 110 cm – Naturel
1.399,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96550 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 260 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 79,35 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |








