Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96555 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 67 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Deens Ovale Eettafel Coco Mangohout 180 x 110 cm – Lichtbruin
1.199,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96555 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 67 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Ovaal |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |









