Home Tafels Eettafels Marmeren & Travertin eettafels Deens Ovale Eetkamertafel Castello met gouden poot – 240 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | GC 0016 |
|---|---|
| Kleur | Keramiek blad |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramieken blad en fiberglass onderstel met mat bronzen finish |
| Breedte | 240 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 240 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 120 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Deens Ovale Eetkamertafel Castello met gouden poot – 240 cm
1.549,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | GC 0016 |
|---|---|
| Kleur | Keramiek blad |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramieken blad en fiberglass onderstel met mat bronzen finish |
| Breedte | 240 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 240 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 120 cm |




