Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Decoratief object Manou – Beige 42cm
Productomschrijving
Decoratieve standaard Manou combineert de ruwe aantrekkingskracht van steen met de industriële charme van metaal. De stevige metalen voet biedt een solide basis voor het organisch gevormde stenen oppervlak, wat resulteert in een harmonieus contrast van materialen. Dankzij de beschikbaarheid in zowel een kleine als een grote variant, biedt Manou veelzijdigheid in decoratieve keuzes, geschikt voor diverse ruimtes en stijlen.
Specificaties
| Artikelnummer | 212159 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Travertine |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 9 cm |
Decoratief object Manou – Beige 42cm
53,-
Productomschrijving
Decoratieve standaard Manou combineert de ruwe aantrekkingskracht van steen met de industriële charme van metaal. De stevige metalen voet biedt een solide basis voor het organisch gevormde stenen oppervlak, wat resulteert in een harmonieus contrast van materialen. Dankzij de beschikbaarheid in zowel een kleine als een grote variant, biedt Manou veelzijdigheid in decoratieve keuzes, geschikt voor diverse ruimtes en stijlen.
Specificaties
| Artikelnummer | 212159 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Travertine |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 9 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Curve – Zwart11,95Op voorraad Levertijd: 4 weken








