Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Decoratie Eline – groot
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212960 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, Gips |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Gewicht | 18 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Decoratie Eline – groot
95,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212960 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, Gips |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Gewicht | 18 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |








