Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Decoratie Berna Set van 3 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 213014 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Polyresin |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 1,53 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 8 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Decoratie Berna Set van 3 stuks
57,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 213014 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Polyresin |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 1,53 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 8 cm |






