Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Decoratie Beer kleur goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 210841 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Polyresin in goudkleur |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 14 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Decoratie Beer kleur goud
44,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 210841 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Polyresin in goudkleur |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 14 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |






