Home Zitmeubels Banken Alle Banken Chaise Longue Emma Geweven stof Crème
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Bank Emma is een chique chaise longue met een organische, sculpturale vorm en afgeronde lijnen. Bekleed met cream fancy-stof, biedt hij een elegante plek voor verfijnd loungen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214174 |
|---|---|
| Kleur | cream fancy |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester, polywood, schuim, Veren, vezel |
| Lengte | 91 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 91 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Chaise Longue Emma Geweven stof Crème
1.277,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Bank Emma is een chique chaise longue met een organische, sculpturale vorm en afgeronde lijnen. Bekleed met cream fancy-stof, biedt hij een elegante plek voor verfijnd loungen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214174 |
|---|---|
| Kleur | cream fancy |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester, polywood, schuim, Veren, vezel |
| Lengte | 91 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 91 cm |












