Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Bijzettafel Yalou 33cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Bijzettafel Yalou red combineert een opvallende rode glazuurlaag met een artistieke, gebogen vorm. Een statementstuk dat kleur en vorm toevoegt aan je interieur.
Specificaties
| Kleur | red |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Vorm | Rond |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Bijzettafel Yalou 33cm
179,-
In nabestelling
(verwacht 06/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Bijzettafel Yalou red combineert een opvallende rode glazuurlaag met een artistieke, gebogen vorm. Een statementstuk dat kleur en vorm toevoegt aan je interieur.
Specificaties
| Kleur | red |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Vorm | Rond |






