Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Bijzettafel Villano Bronsig glas Set van 2 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze set bijzettafels heeft een compact en gesloten silhouet met een rustige uitstraling. De bronzen afwerking met subtiele glans geeft de tafels een warme indruk. Door de evenwichtige vormgeving zijn ze geschikt voor flexibele plaatsing in de zithoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 214498 |
|---|---|
| Kleur | Bronze |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Bijzettafel Villano Bronsig glas Set van 2 stuks
277,-
In nabestelling
(verwacht 27/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze set bijzettafels heeft een compact en gesloten silhouet met een rustige uitstraling. De bronzen afwerking met subtiele glans geeft de tafels een warme indruk. Door de evenwichtige vormgeving zijn ze geschikt voor flexibele plaatsing in de zithoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 214498 |
|---|---|
| Kleur | Bronze |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |










