Home Cyber Monday Bijzettafel Lazio Teakhout set van 3 stuks – zwart
Specificaties
| Artikelnummer | SI 0014B |
|---|---|
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Gerecycled teakhout en metalen frame met metal gun afwerking |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Bijzettafel Lazio Teakhout set van 3 stuks – zwart
249,- Oorspronkelijke prijs was: 249,-.169,-Huidige prijs is: 169,-.
-32%
In nabestelling
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | SI 0014B |
|---|---|
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Gerecycled teakhout en metalen frame met metal gun afwerking |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad






